بازی اندروید بانی خرگوشه Looney Tunes Dash v1.90.09

[ad_1]

بانی خرگوشه


بازی اندروید بانی خرگوشه که در این پست قرار داده شده نام یک شخصیت های کارتونی است و همانطور که می دانید این دسته از بازی ها بخاطر داشتن گیم پلی کارتونی اعتیاد آور محدودیت سنی ندارند و تمامی سنین آنها را دوست دارند و با آن ها خاطره دارند. شخصیت هایی مثل بانی خرگوشه ،توییتی ، میگ میگ و غیره در این بازی حضور دارند. میگ میگ (Road Runner) …

Loading…

۱۳۹۶-۰۴-۳۰
1220 بار
بدون دیدگاه
امین

بازی اندروید بانی خرگوشه که در این پست قرار داده شده نام یک شخصیت های کارتونی است و همانطور که می دانید این دسته از بازی ها بخاطر داشتن گیم پلی کارتونی اعتیاد آور محدودیت سنی ندارند و تمامی سنین آنها را دوست دارند و با آن ها خاطره دارند. شخصیت هایی مثل بانی خرگوشه ،توییتی ، میگ میگ و غیره در این بازی حضور دارند. میگ میگ (Road Runner) که گرگ ناقلا (کایوت) همیشه در تعقیب و گزیر او بود و یا توییتی که گربه سیاه بدجنس برای به دام انداختنش به هر روشی متوسل می شد، در بازی بازی اندروید بانی خرگوشه هر کاراکتر بر اساس شخصیت و توانایی هایش در کارتون ها ساخته شده است. حال شرکت Zynga این شخصیت های محبوب را همه یک جا در قالب یک بازی رانر به گجت شما آورده است.

در این بازی که با گرافیک سه بعدی ساخته شده است شما می توانید بدوید بپرید و یا لیز بخورید و به مراحل بالاتر بروید و شخصیت های جدید را از حالت بسته خارج کنید. با بالا رفتن امتیازتان فضا های جدیدی باز می شوند. هم چنین می توانید برای افزایش سرعتتان از انرژی زاهای درون بازی استفاده نمایید. این بازی خاطره انگیز را به همه دوست داران کارتون های نوستالوژیک پیشنهاد می کنیم.

بانی خرگوشه

بازی بانی خرگوشه

با کسب امتیاز می توانید ویژگی های منحصر به فرد هر کاراکتر را باز کنید و قدرت های خارق العاده مانند: انفجار عظیم، پرواز با قدرت ابر قهرمانان ها و بسیاری دیگر از قابلیت ها به آنها اضافه کنید. بازی بانی خرگوشه برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده و دارای گیم پلی بسیار عالی و اعتیادآور می باشد که یادآور شخصیت های کارتونی دوران کودکی است. هم اکنون می توانید بازی بانی خرگوشه را از وب سایت یزد اپلیکیشن دانلود کنید و با نصب آن ساعت ها سرگرم شوید.

 


پیش نمایش

بانی خرگوشه


‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *