بازی اندروید FIFA Mobile Soccer v6.2.0 Full فوتبال فیفا موبایل

[ad_1]

بازی اندروید FIFA Mobile Soccer یک بازی زیبا و مهیج در سبک ورزشی است که تا به حال انجام نداده اید! این بازی نسخه ای جدید از بازی فیفا کلاسیک برای فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ است که یک تجربه ی متفاوت از بازی های ورزشی را برای شما به ارمغان می آورد. ساخت و مدیریت تیم های فوتبال، بازی های دوستانه، با امکان ارتقا مهارت ها و به روز رسانی تیم از ویزگی های این بازی جدید است. این نسخه ی بازی که برای تلفن های همراه ایجاد شده است با گیم پلی زیبا و به صورت انحصاری برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است.

یکی از آپشن هایی که در این بازی وجود دارد حالت حمله است که با روشن کردن این قابلیت می توانید در برابر سایر کاربران در سراسر جهان بازی کنید. ۳۰ لیگ مختلف و امکان بازی در حالت همکاری فقط چند نقطه قوت این بازی می باشد که با عث می شود مثل گذشته از بازی فیفا لذت ببرید. مدیریت تیم مورد علاقه ی خودرا با رویکردی تازه در دست بگیرید. با تغیر تاکتیک در هر بازی تیم خود را بزگ و بزرگ تر کنید.

بیش از ۳۰ لیگ، ۶۵۰ تیم واقعی، و ۱۷،۰۰۰ بازیکنان واقعی را در FIFA موبایل تجربه کنید. همیشه با تیم و بازی های خود در ۳۶۵ روز سال با عشق و علاقه در ارتباط باشید و با تجربیات به روز خود پیروز میدان شوید. برای اولین بار در لیگ های معتبر شرکت کنید و یک زندگی فوتبالی را تجربه کنید. این بازی که به تازگی توسط استودیوی ELECTRONIC ARTS طراحی شده است امکان چت کردن با دیگر کاربران از سراسر جهان را برای شما فراهم کرده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *