بازی اندروید Gardenscapes – New Acres v1.6.4 گسترش باغچه + مود

[ad_1]

بازی اندروید Gardenscapes – New Acres یک بازی زیبا در سبک تفننی با آیتم های فکری و مهیج که توسط استودیوی بازی ساز Playrix Games به تازگی منتشر شده است. این استودیو ابتدا با انتشار نسخه ویندوز این بازی محبوبت بالایی پیدا کرد که این استقبال کاربرانش باعث شد تا نسخه اندروید این بازی را منتشر کنند.مراحل مختلف بازی را تکمیل کنید و قسمت های مختلف باغچه را به روز رسانی و زیبا کنید.

تا به حال به رویای ایجاد باغ فکر کرده اید؟ اکنون این شانس را دارید که باغ مورد علاقهی خود را ایجاد کنید. در این بازی برای کسب امتیاز می بایست بازی های سرگرم کننده و فکری که در این بازی وجود دارد را تکمیل کنید تا با امتیاز های کسب شده باغچه های کوچک، سنگ فرش های زیبا و… را در حیاط باغچه خود ایجاد کنید. یک حیوان خانگی دوست داشتنی هم در این بازی وجود دارد که در این بازی کنار شما است و شما را تشویت میکند. در این یازی ها شما باید به دنبال آیتم هایی که بازی از شما می خواهد در یک اتاق به هم ریخته بگردید و آن ها را پیدا کنید. گاهی بازی از شما می هواهد یک ایتم را به ۱۰ بار در اتاق جستجو کنید.

از ایتم های سرگرم کننده بازی لذت ببرید، باغچه های خود را تزئین کنید و باغ رویایی خود را بسازید. بازی اندروید Gardenscapes – New Acres با ۵ میلیون و امتیاز ۴٫۴ در گوگل پلی استور همانند نسخه ویندوز خود به موفقیت دست پیدا کرده است.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *